Finance vás ovládají? Víme, jak je zkrotit

Taky se vám peníze ztrácejí jako mně? Po výplatě si připadáte jako Rotschild a před ní jako poslední žebrák? Tak to je nejvyšší čas s tím něco udělat. Pojďme si udělat ve financích pořádek a budeme v pohodě.

více

10 velkých chyb, které dělají ženy při zabezpečení na stáří

V 50 a více letech je skoro pozdě začít přemýšlet, jak se zabezpečit na stáří. Přesto i v tomto případě platí stará dobrá pravda „pozdě, ale přece“. Pokud nechcete na stará kolena jen živořit, začněte se spořením na penzi právě teď. Jistě se vám podaří ještě nějaký ten peníz uspořit.

více

Překvapivá zjištění: Češi se nestarají o to, jak budou bydlet v důchodu

Nedávno se nám dostala do ruky zajímavá informace: Češi se příliš nestarají o to, jak budou bydlet v důchodu. Vypátrala to Raiffeisen stavební spořitelna. Prostřednictvím výzkumu se dotázala lidí ve věku 40 – 55 let, jak oni sami bydlí, jak jsou se svým bydlením spokojeni a jak jsou připraveni na život v důchodu.

více

Era si všímá seniorů, nabízí jim nadstandardní zvýhodnění

Už i banky si uvědomují, že populace stárne a loví klienty mezi staršími lidmi. Era (Poštovní spořitelna) jako jediná banka v Česku poskytuje klientům ve zralém věku finanční zvýhodnění. Nabízí jim Era osobní účet vedený za snížený poplatek a navíc si každý měsíc mohou jednou vybrat hotovost na obchodních místech banky zcela zdarma.

více

Odkládejte si peníze stranou na spořicí účet

Děti opustily rodné hnízdo a vy jste zůstali s manželem sami. Konečně odpadlo vytváření zásob v ledničce, protože váš věčně hladový syn už plení lednici své přítelkyně.

více