Pět zásadních vlastností podprsenky, která drží a netlačí

Už léta si automaticky kupujete stejnou velikost podprsenky a ani ve snu by vás nenapadlo, že je špatná. Kostice tlačí, zařezávají se ramínka, prsa pod rameny vytékají. To je přece normální, říkáte si, stejně jako 80% Češek a "kšíry" odhazujete sotva jste z práce doma. Ideální podprsenka by vám přitom neměla nijak vadit. Jak si vybrat tu pravou?

více

Zkuste čokoládu na tělo, do vany vločky, na pleť banán

Vracíme se k přírodě, módní je všechno bio, tak proč nezkusit i finty našich babiček, které o pleť pečovaly pomocí nejrůznějších potravin. Některé recepty nám prozradila kosmetička Martina Voňková z Lázní Bělohrad.

více

Šedinami se už nemusíte trápit. Buďte in zadarmo

Už jsme ve věku, kdy najít na své hlavě šedivý vlas nám nedělá žádný problém. A běda, když jich je víc, než je zdrávo. Pak běžíme ke kadeřnici, aby nám s tím rychle něco udělala. Přece nebudeme ve svém věku vypadat jako staré báby!

více

Raději třeba Finsko než mladší obličej

Taky máte v každém zkrášlujícím salonu pocit, že vaše vlasy, pleť, řasy, ruce, nehty, nohy... zanedbáváte a měla byste jim dopřát víc péče? Ve skutečnosti odvádějí kosmetičky, pedikérky a maséři dobrou práci, protože vás právě přesvědčili, že máte víc utrácet.

více

Módní inspirace: tyhle kousky nám budou slušet

Módu na molech sice předvádějí tyčky, ale i nám mohou dobře vybrané aktuální kousky slušet. Nechte se inspirovat výběrem "použitelných" outfitů z několika kolekcí pro letošní jaro.

více

Buďme šťastné a spokojené. Po padesátce zvlášť

Co se týče krásy, lepší už to s věkem objektivně nebude. Z tohoto pohledu není padesátka nic moc. Přesto se na ni těším. Léta jsem s prací, dětmi, domácností a manželem neměla na své zájmy moc času. Padesátka je jako brána, kdy se mi znovu otevřou nejrůznější možnosti.

více